Wystrój wnętrz

Cotton balls na baterie – sposób na przytulną atmosferę

Cotton balls na baterie to niewielkich rozmiarów, urocze lampki, które sprawiają, że w każdym pomieszczeniu udaje się uzyskać przytulną atmosferę. Są niedrogie, dostępne w różnych rozmiarach, kolorach, a nawet kształtach. W łatwy sposób wpisują się w rozmaite aranżacje domowe, a przy tym oferują ciepłe światło, przydatne np. wieczorową porą.

Cotton balls na baterie – uniwersalne i unikalne

Lampki dostępne w większości w kształcie kul, we wnętrzu skrywają niewielkie punkciki świetlne. Wykorzystywane jest w nich oświetlenie LED-owe. Cotton balls można zatem ustawić w dowolnym miejscu. Udekorują sypialnię, pokój dziecięcy lub salon. Będą zwisać z eleganckiego karnisza lub w pewnym chaosie otaczać ozdobne osłonki na doniczki ustawione na parapecie.

Cotton balls ustawione na udrapowanym materiale zasłony, która płoży się po podłodze? To świetny sposób na nowoczesną i unikalną aranżację. Nietypowe wystroje są w modzie i chętnie na nie stawiamy, bo zawsze dodają indywidualności wnętrzom.

Cotton balls na baterie są zatem uniwersalne, a przy tym unikalne. Dostępność w różnych kolorach, rozmiarach, a nawet w ciekawych kształtach, daje szansę na przyozdobienie wnętrza niskim kosztem, za to z zaskakującymi efektami.

Najważniejsze zalety

Mamy do czynienia z oświetleniem typowo dekoracyjnym. Jeśli jednak wybierzemy długi sznur połączonych ze sobą lampek, sporych rozmiarów, całość przyjmie na siebie rolę oświetlenia i dekoracyjnego, i pozwalającego np. na czytanie wieczorową porą.

Choć wewnątrz znajdują się niewielkie punkciki świetlne, wystarczą dwie baterie, aby zasilić lampki i rozświetlić wybrane fragmenty przestrzeni. Można do tego dołożyć kolejny komplet – w tym samym stylu bądź zupełnie innym. Nic nie stoi na przeszkodzie, by światło z cotton balls mieszało się z tym, jakie oferują pachnące i długo palące się świece. W ten sposób uzyskuje się bardzo przyjazną, przytulną atmosferę każdego wnętrza.

LED-owe źródła światła w połączeniu z zasilaniem na baterie przynoszą oszczędności. Nie trzeba korzystać z sieci elektrycznej, a LED-y należą do najbardziej wytrzymałych i żywotnych źródeł światła. Cotton balls nie nagrzewają się, przez co są bezpieczne podczas użytkowania i można je ustawiać praktycznie w dowolnym miejscu.

Wystrój z cotton balls

To od pomysłu użytkownika zależy, gdzie i jak będą ulokowane lampki tego typu. Można je położyć lub zawiesić. Udekorować nimi meble, ułożyć na komódce wypełnionej sentymentalnymi fotografiami w ramkach, a także włożyć do szklanego naczynia.

Poza wystrojem lampki tego typu nadają się na prezent bądź do stworzenia własnoręcznie przygotowanej dekoracji, która bazuje na cotton balls. Przecież możliwe jest ich umieszczenie nie tylko w szklanych naczyniach, ale i dowolnego rodzaju pojemnikach.

Jeśli ma być przytulnie, z zastosowaniem ciepłego światła, które subtelnie rozlewa się po wybranych fragmentach przestrzeni, warto wybrać cotton balls na baterie. Przez naprawdę długi czas będą cieszyły oczy domowników.

Udostępnij:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

CommentLuv badge